SVATEBNÍ FOCENÍ

Nabídka pro rok 2019/2020

Svatební den varianta A)
Fotografování obřadu – příjezd svatebčanů a hostů, vlastní obřad, společnou fotografii, fotografování skupin a portréty novomanželů v interiéru i v exteriéru po obřadu. To představuje cca 3 hodiny práce  na místě. Upravené fotografie, které vzniknou během svatebního fotografování, obdržíte na dřevěném USB flash disku a na svou e-mailovou adresu jako odkaz na stažení z internetového úložiště Úschovna.cz. Cena zahrnuje cca 70-120  fotografií a z toho asi 30 detailně retušovaných upravených fotografií, tisk 15 snímků 10 x 15 cm. Tištěné fotografie obdržíte včetně USB disku v dárkové dřevěné krabičce.
Cena 12 500,- Kč                                                     

Svatební den varianta B)

Fotografování od příprav po obřad – oblékání nevěsty, přípravy, odjezd a příjezd svatebčanů a hostů, vlastní obřad, fotografování skupin a portréty novomanželů v interiéru i v exteriéru po obřadu,  momentky. To představuje cca 6 hodin práce na místě. Upravené fotografie, které vzniknou během svatebního fotografování, obdržíte na dřevěném USB flash disku a na svou e-mailovou adresu jako odkaz na stažení z internetového úložiště Úschovna.cz. Cena zahrnuje cca 150-250 fotografií a z toho asi 40 detailně retušovaných fotografií + tisk 30 snímků 10 x 15 cm. Tištěné fotografie obdržíte včetně USB disku v dárkové dřevěné krabičce.

nebo:

Fotografování od obřadu po svatební hostinu – příjezd svatebčanů a hostů, vlastní obřad, fotografování skupin a portréty novomanželů v interiéru i v exteriéru po obřadu. Příjezd hostů a novomanželů na hostinu, tradiční záběry rozbíjení talíře, vzájemné krmení se polévkou, apod., volná zábava, inscenované fotografování, krájení dortu. To představuje cca 6 hodin práce na místě. Upravené fotografie, které vzniknou během svatebního fotografování, obdržíte na dřevěném USB flash disku a na svou e-mailovou adresu jako odkaz na stažení z internetového úložiště Úschovna.cz. Cena zahrnuje cca 150-250  fotografií a z toho asi 40 detailně retušovaných fotografií, tisk 30 snímků 10 x 15 cm. Tištěné fotografie obdržíte včetně USB disku v dárkové dřevěné krabičce.

Cena 15 500,- Kč  

Svatební den varianta C)

Celodenní fotografování – oblékání nevěsty, přípravy, odjezd a příjezd svatebčanů a hostů, vlastní obřad, fotografování skupin a novomanželů v interiéru i v exteriéru po obřadu. Příjezd hostů a novomanželů na hostinu, tradiční záběry rozbíjení talíře, společná polévka, volná zábava, krájení dortu, hry apod. Inscenované/aranžované portrétní fotografie na domluvených místech. Večerní zábava. To představuje cca 12 hodin práce na místě. Upravené fotografie, které vzniknou během svatebního fotografování, obdržíte na dřevěném USB flash disku a na svou e-mailovou adresu jako odkaz na stažení z internetového úložiště Úschovna.cz. Cena zahrnuje cca 250-350 fotografií a z toho asi 50 – 60 detailně retušovaných fotografií, tisk 50 snímků 10 x 15 cm. Tištěné fotografie obdržíte včetně USB disku v dárkové dřevěné krabičce.

Cena 20 000,- Kč                                                     

V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 737 176 255, případně na emailu jakub@kramarikfoto.com

INFORMACE O SVATEBNÍM FOCENÍ 

  • Po domluvě a závazné rezervaci (mail, telefon, Facebook…) si spolu domluvíme podmínky a bude sepsána smlouva. Cca 2-4 týdny před svatbou si dáme osobní schůzku, kde probereme detaily a harmonogram Vašeho svatebního dne a domluvíme se konkrétně na samotném průběhu focení.
  • Cestovné mimo Brno 5,-/km
  • Za příplatek mám možnost s sebou vzít asistentku, která nafotí přípravy ženicha, případně pomůže s úpravami šatů, osvětlením apod… pro více info mě neváhejte kontaktovat
  •  Při závazné objednávce Vašeho termínu se skládá záloha 50% z ceny balíčku (po svatbě se jenom doplácí zbytek, tedy stejná částka).
  • Přesažení základní doby focení, uvedené v jednotlivých balíčcích je zpoplatněno částkou 600,-/hod.
  • V případě výběru jakékoliv varianty svatebního focení, bude vhodné si předem domluvit osobní schůzku
  • Ve zmenšených náhledech obdržíte na svou e-mailovou adresu všechny upravené snímky, ze kterých si vyberete ty, které budete chtít vytisknout
  • V případě vašeho zájmu o další tisk fotografií nebo fotoknihu se vždy domluvíme
  • V ceně všech balíčků je zahrnuta archivace fotografií po dobu 2 let